O násPonuka služiebReštauráciaUbytovanieŠportová halaTAJANAAktuálne akcieFotogalériaKontakt

LIETADLOBAR ● REŠTAURÁCIA ● PIZZÉRIA

ŠPORTOVÁ HALA ● UBYTOVANIE

Vitajte na stránke Lietadla

V areáli „Lietadlo“ sa nachádza objekt lietadlo,  reštaurácia, športová hala s ubytovacou časťou. V súčasnej dobe prebieha rekonštrukcia lietadla a dokončuje sa úprava terénu a amfiteáter.


Reštaurácia „Lietadlo“ je prístavbou športovej haly a má kapacitu 150 miest. V reštaurácií ponúkame príjemné posedenie pri dobrom jedle pre priateľov, rodiny, firemných a obchodných partnerov. V letných mesiacoch je neoddeliteľnou súčasťou letná terasa. Pripravujeme denné obedové menu, tradičné jedlá, ale aj špeciality miestnej kuchyne.


V prednej časti športovej haly sa nachádza salónik s kapacitou 30 miest a poschodie tvorí ubytovacia časť so siedmymi izbami. Športová hala o rozmeroch 41 x 20 m ponúka široké možnosti využitia.  Jednak na športové aktivity, hlavne tenis, zároveň umožňuje usporiadávanie rôznych spoločenských akcií. Lietadlo je v súčasnej dobe v rekonštrukcií. Pred rekonštrukciou slúžilo ako reštaurácia.
 

V celom areáli je Wifi zdarma.

 

Kde nás nájdete

Podlipníky ležia v nadmorskej výške 240 metrov na rozhraní Slanských vrchov a Nízskych Beskýd. Sú priamo napojené na cestu prvej triedy I/18, ktorý tvorí severný dopravný koridor v smere východ – západ. Od mesta Prešov pokračuje ako súčasť transeurópskej cestnej siete s označením E50 cez Trenčín a Brno až do Prahy. Cesta I/18 je na blízkej križovatke napojená aj na E371, európsku cestu spájajúcu Slovensko a Poľsko (Vyšný Komárnik – Barwinek). V obci je zástavka SAD Pavlovce, Podlipníky na hlavnej ceste I/18. Hlavné spoje smerujú do Prešova, ktorý je vzdialený 22 km a Vranova nad Topľou vo vzdialenosti 24 km.

Nájsť na mape

 

© 2011 www.tajana.sk | Všetky práva vyhradené.

Design by DELFIN.sk